Nga koshi në rrjetë, me Ida Zavalani.

Nga koshi në rrjetë, me Ida Zavalani.

Emisioni sportiv "Nga Koshi në Rrjetë" realizuar nga Ida Zavalani, së bashku në studio me gazetarin sportiv Gjergj Vyshka.

Ritakohemi sërisht sot në valët e kanalit të parë të Radio Tiranës, në 99.5Hz, për një të enjte tjetër sportive. Një javë e mbushur me sfida, rivalitet, por edhe plot emocione. Megjithatë se çfarë ka ndodhur këtë javë dhe gjithçka tjetër do ta diskutojmë me:

Erin Sejati trajner i kombëtares U17 volejboll.

Klein Strazimiri organizatori i Goga Basket

Tea Memushi basketbolliste e ekipit të Flamurtarit

Besim Dervishaj Zv. Trajner i Ekipit të basketbollit të meshkujve Teuta

Radio